Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Sieradzu

×

Administracja:

Wojska Polskiego 102

Poniedziałek – piątek: 7:00 – 15:00

Zakład Oczyszczania i Zieleni Miejskiej

Wojska Polskiego 102

Poniedziałek – piątek 7:00 – 15:30

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej

Kosynierów 1

Poniedziałek – piątek 7:00 – 15:00

Stacja Kontroli Pojazdów

Wojska Polskiego 102

Poniedziałek – piątek 7-14:30


ADMINISTRACJA

UL. WOJSKA POLSKIEGO 102, SIERADZ

Sekretariat

43 822-40-48

Anna Pustelnik

sekretariat@pksieradz.pl

Kierownik księgowości i Służby pracowniczej

Anna Kubiak

(wewn.13)

Główny Księgowy

Ilona Mieszkalska

(wewn.15)

Kasa

Lilla Forjasz

(wewn. 18)

Kadry i płace

Wiesława Nowak

Agnieszka Nowak

(wewn.10)

Specjalista

Wanda Wawrzyniak

Marzena Czupryniak

(wewn.12)

BHP

Grzegorz Kołodziejczyk

(wewn.11)


ZAKŁAD OCZYSZCZANIA I ZIELENI MIEJSKIEJ

UL. WOJSKA POLSKIEGO 102, SIERADZ

43 822-40-53

43 822-49-47

zom@pksieradz.pl

Kierownik

Marek Polowczyk

512-364-497

m.polowczyk@pksieradz.pl

Z-ca kierownika

Mirosław Banaś

m.banas@pksieradz.pl

Elżbieta Orzechowska

e.orzechowska@pksieradz.pl

Alina Kosowska

a.kosowska@pksieradz.pl

Izabela Jabłońska

i.jablonska@pksieradz.pl

Klaudia Filipczak

k.filipczak@pksieradz.pl


ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ

UL. KOSYNIERÓW 1, SIERADZ

43 827-16-88

Kierownik

Renata Kikowska

wewn.13

r.kikowska@pksieradz.pl

Z-ca kierownika

Lidia Świniarska

wewn.19

l.swiniarska@pksieradz.pl

Targowiska (Targowa, Bartek)

Anna Pawełczyk

wewn.14

a.pawelczyk@pksieradz.pl

Windykacja – Inspektor

Lena Stępień

wewn.16

l.stepien@pksieradz.pl

Specjalista ds. windykacji i rozliczeń

Joanna Ciepłuch

wewn.16

j.ciepluch@pksieradz.pl

Brygada konserwacyjno-remontowa

Mirosław Owczarek, mistrz brygady

576-120-001

Agnieszka Tomkowska

wewn.15

a.tomkowska@pksieradz.pl


Zakład Usług Pogrzebowych

Kierownik Cmentarza Komunalnego

Paweł Armanowski

512-364-501

administracja-cmentarza@pksieradz.pl


Zakład Pomocniczy

ul. Wojska Polskiego 102, Sieradz

Kierownik

Andrzej Sroczyński

502-209-840

a.sroczynski@pksieradz.pl

Stacja Kontroli pojazdów

Wojciech Skowron

698-629-485