Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Sieradzu

×

Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.

– Administracja

– Zakład Gospodarki Komunalnej i Zieleni Miejskiej

– Zakład Administracji Cmentarza Komunalnego

– Zakład Administracyjno-Gospodarczy

Wojska Polskiego 102

Poniedziałek – piątek: 7:00 – 15:00

Zakład Gospodarki Odpadami

Wojska Polskiego 102

Poniedziałek – piątek 7:00 – 15:30

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej

Kosynierów 1

Poniedziałek – piątek 7:00 – 15:00


ZGŁASZANIE AWARII HYDRAULICZNYCH I ELEKTRYCZNYCH PO GODZINIE 15.00 ORAZ W DNI WOLNE: 43 827-16-88

ADMINISTRACJA

UL. WOJSKA POLSKIEGO 102, SIERADZ

Sekretariat

43 822-40-48

Anna Pustelnik

sekretariat@pksieradz.pl

Kierownik Działu Księgowości, Kadr i Płac

Anna Kubiak

Główny Księgowy

Ilona Mieszkalska

Kasa

Lilla Forjasz

Kadry i Płace

Agnieszka Nowak

Marzena Czupryniak

BHP

Grzegorz Kołodziejczyk


ZAKŁAD GOSPODARKI ODPADAMI

UL. WOJSKA POLSKIEGO 102, SIERADZ

43 822-40-53

zgo@pksieradz.pl

Kierownik

Mirosław Banaś

502-209-878

m.banas@pksieradz.pl

Elżbieta Orzechowska

e.orzechowska@pksieradz.pl

Lena Stępień

l.stepien@pksieradz.pl

Izabela Jabłońska

i.jablonska@pksieradz.pl

Klaudia Filipczak

k.filipczak@pksieradz.pl


ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ I ZIELENI MIEJSKIEJ

UL. WOJSKA POLSKIEGO 102, SIERADZ

43 822-40-53

zgkizm@pksieradz.pl

Kierownik

Marek Polowczyk

512-364-497

m.polowczyk@pksieradz.pl

Mistrz

Dariusz Skawiński

d.skawinski@pksieradz.pl

Alina Kosowska

a.kosowska@pksieradz.pl


ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ

UL. KOSYNIERÓW 1, SIERADZ

43 827-16-88

Kierownik

Renata Kikowska

r.kikowska@pksieradz.pl

Z-ca kierownika

Lidia Świniarska

l.swiniarska@pksieradz.pl

Mój Rynek

Anna Pawełczyk

a.pawelczyk@pksieradz.pl

Specjalista ds. windykacji i rozliczeń

Joanna Ciepłuch

j.ciepluch@pksieradz.pl

Brygada konserwacyjno-remontowa

Mirosław Owczarek, mistrz brygady

576-120-001

Administrator budynków

Anna Farbowska

a.farbowska@pksieradz.pl

Dominika Kozłowska

d.kozlowska@pksieradz.pl

Rozliczenia

Agnieszka Tomkowska

a.tomkowska@pksieradz.pl

Izabela Marczak

i.marczak@pksieradz.pl

Wspólnoty mieszkaniowe

Anna Miśkiewicz

a.miskiewicz@pksieradz.pl


Administracja Cmentarza Komunalnego

Kierownik Cmentarza Komunalnego

Paweł Armanowski

43 822-40-48 wew. 401

administracja-cmentarza@pksieradz.pl


Dział Administracyjno-Gospodarczy

ul. Wojska Polskiego 102, Sieradz

Kierownik

Mateusz Szymala

502-209-840

m.szymala@pksieradz.pl

Mistrz

Jarosław Pawlik

512-364-500

j.pawlik@pksieradz.pl

Lena Stępień (Targowisko Targowa, Bartek)

503-989-026

l.stepien@pksieradz.pl

Wynajem powierzchni

502-209-840

m.szymala@pksieradz.pl