Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Sieradzu

Zapraszamy do skorzystania z systemu GROBONET umożliwiającego odnalezienie swoich bliskich w bazie osób pochowanych oraz zlokalizowanie ich grobu na dokładnej mapie cmentarza. Wyniki poszukiwań można wydrukować lub zapisać na komputerze. System umożliwia ponadto zdalne zlecenie zapalenia znicza na grobie Państwa bliskich, złożenie zamówienia na sprzątanie grobu i opłacenie miejsca na cmentarzu. Proponujemy także zapalenie wirtualnego znicza!



Cennik usług na Cmentarzu Komunalnym w Kłocku

Lp.Rodzaj usługiNetto (zł)VAT (8%)Brutto (zł)
1.Za udostępnienie miejsca na złożenie zwłok na płacu
a) jednomiejscowym435,1934,81470,00
b) dwumiejscowym805,5664,44870,00
c) dziecinnym222,2217,78240,00
d) pod piwnicę dwumiejscową796,3063,70860,00
e) pod piwnicę czteromiejscową1129,6390,371220,00
f) pod urnę296,3023,70320,00
2.Oznakowanie wykupionego placu56,084,4960,57
3.Ustawienie pomnika324,0725,93350,00
4.Wykonanie i zasypanie grobu dla dorosłych509,2640,74550,00
5.Wykonanie i zasypanie grobu dla dzieci259,2620,74280,00
6.Wykonanie i zasypanie grobu – pochówek w urnie319,4425,56345,00
7.Wykonanie piwnicy murowanej dwumiejscowej2638,89211,112850,00
8.Wykonanie piwnicy murowanej czteromiejscowej4092,60327,404420,00
9.Pochówek w grobowcu dwumiejscowym481,4838.52520,00
10.Pochówek w grobowcu czteromiejscowym481,4838,52520,00
11.Ekshumacja zwłok1388,89111,111500,00
12.Utrzymanie cmentarza – mogiła dorosłego981,4878,521060,00
13.Utrzymanie cmentarza – mogiła dziecięca490,7439,26530,00