Harmonogramy odbioru odpadów komunalnych na rok 2020.

Zabudowa jednorodzinna, zabudowa niezamieszkała (firmy, instytucje).

Rejon 1

Podgląd – kliknij w obrazek

Podgląd – kliknij w obrazek

Wykaz ulic w Rejonie 1: Błotna, Brzozowa, Bukowa, Cisowa, Dębowa, Dworska, Jesionowa, Kręta, Leszczynowa, Lipowa, Ludowa, Miejska, Modrzewiowa, Podmiejska, Polskiej Organizacji Wojskowej, Przejazd, Spokojna, Szlachecka, Świerkowa, Topolowa, Wiejska, Zaścianek.

– pobierz: pobierz plik


Rejon 2

Podgląd – kliknij w obrazek

Wykaz ulic w Rejonie 2: Dolna, Górna, Kolejowa, Leśna, Letniskowa, Przyjazna, Radziminowska, Rajska, Rapackiego, Sarańska, Scaleniowa, Towarowa, Wakacyjna, Wczasowa, Wojska Polskiego, Wolska, Wypoczynkowa, Zachodnia, Zakładników.

– pobierz: Rejon-2.jpg


Rejon 3

Podgląd – kliknij w obrazek

Wykaz ulic w Rejonie 3: Bagienna, Borek, Elewatorowa, Herbowa, Mokra, Paszkiewicza, Podgórze, Sosnowa, Torowa, Uniejowska, Wojsławska, Zalesie.

– pobierz: Rejon-3.jpg


Rejon 4

Podgląd – kliknij w obrazek

Wykaz ulic w Rejonie 4: Chodkiewicza, Czarnieckiego, Hetmana Sapiehy, Jana Kazimierza, Ketlinga, Kmicica, Królowej Jadwigi, Łabędzia, Nowowiejskiego, Podbipięty, Sadowa, Skrzetuskiego, Sobieskiego, Stefana Batorego, Trzech Króli, Warneńczyka, Wiśniowieckiego, Władysława Jagiełły, Wołodyjowskiego, Zagłoby, Żółkiewskiego.                                          – pobierz: Rejon-4.jpg


Rejon 5

Podgląd – kliknij w obrazek

Wykaz ulic w Rejonie 5: Asnyka, Azaliowa, Broniewskiego, Brzechwy, Droga Brzezińska, Herberta, Kasprowicza, Kochanowskiego, Konwaliowa, Kosynierów, Kowalskiego, Kruczkowskiego, Liliowa, Norwida, Orzeszkowej, Partyzantów , Porazińskiej, Prusa, Reja, Rodziewiczówny, Różana, Sasankowa, Sempołowskiej, Słowackiego, Spółdzielcza, Struga, Szymańskiego,  Targowa, Tulipanowa, Tuwima, Wyspiańskiego, Żeromskiego.

                                                                                    – pobierz: Rejon-5.jpg


Rejon 6

Podgląd – kliknij w obrazek

Wykaz ulic w Rejonie 6: 1 Maja, Boczna, Cegielniana, Ceramiczna, Drewniana, Droga Dąbrowska, Droga Jeziorska, Gliniana, Graeve, Krakowskie Przedmieście, Mała, Niska, Nowa, Piwna, Południowa, Prosta, Skośna, Słomiana, Spadowa, Stroma, Szkolna, Wiklinowa, Wysoka Żwirowa.

– pobierz: Rejon-6.jpg


Rejon 7

Podgląd – kliknij w obrazek

Wykaz ulic w Rejonie 7: 11 Listopada, 3 Maja, Aleja Grundwaldzka, Andersa, Antoniego Cierplikowskiego, Armii Krajowej, Bohaterów Wrzesnia, Braterstwa Broni,  Daszyńskiego, Generała Maczka, Górka Kłocka, Harcerska, Jagiellońska, Jana Pawła II, Krajobrazowa, Malownicza,  Nowy Świat, Organizacji Katyń, Paderewskiego, Popiełuszki, Reymonta, Sikorskiego, Spychalskiego, Stacheckiego-Koliby, Staropolna, Strzelców Kaniowskich, Sybiraków, Św. Floriana, Taczanowskiego, T. Grzesika i R. Piwnika, Wincentego Wnuka, Władysława Łokietka.

– pobierz: Rejon-7.jpg


Rejon 8

Podgląd – kliknij w obrazek

Wykaz ulic w Rejonie 8: Andrzejewskiego, Błonie, Glinianki, Józefiaka, Kamienna, Kościelna, Mączyńskiego, Nadwarciańska, Obwodowa, Piątkowskiej, Równa, Sienkiewicza, Składowa, Sternfelda, Strażacka, Sulimierskiego, Widawska, Zacisze, Złota.

– pobierz: Rejon-8.jpg


Rejon 9

Podgląd – kliknij w obrazek

Wykaz ulic w Rejonie 9: Akacjowa, Botaniczna, Browarek, Działkowa, Jasna, Jaśminowa, Krasawna, Łąkowa, Oksińskiego, Olendry Duże, Pod Skarpą, Sąsiedzka, Słoneczna, Spacerowa, Ustronna, Wesoła, Wiosenna, Witosa, Wrzosowa, Wspólna, Zielona, Złotej Jesieni.

– pobierz: Rejon-9.jpg


Rejon 10

Podgląd – kliknij w obrazek

Wykaz ulic w Rejonie 10: 23 Stycznia, Aleja Pokoju, Aleja Zwycięstwa, Dominikańska, Kasztanowa, Kolegiacka, Kościuszki, Krótka, Kś. Leśniewskiego, Leszka Czarnego, Ogrodowa, Parkowa, Piłsudskiego, Podwale, Pogorzelskiego, Polna, Powstańców Warszawy, Pułaskiego, Rybna, Rycerska, Rynek, Sukiennicza, Szewska, Toruńska, Tysiąclecia, Warcka, Warszawska, Wodna, Wyzwolenia 1918 r. , Zajęcza, Zamkowa, Żabia, Żwirki i Wigury.

– pobierz: Rejon-10.jpg


Rejon 11

Podgląd – kliknij w obrazek

Wykaz ulic w Rejonie 11: Bazylika, Ciołkowskiego, Dzigorzewska, Grodzka, Klonowa, Kopernika, Kwiatowa, Lokajskiego, Mickiewicza, Mostowa, Nenckiego, Olendry Małe, Opłotki, Orzechowa, Podrzecze, Podzamcze, Portowa, Rynek Praski, Rzeczna, Siemianowicza, Sportowa, Starowarcka, Stawowa, Stodolniana, Wąska, Wierzbowa, Wschodnia.

  – pobierz: Rejon-11.jpg


Okładka – dotyczy wszystkich rejonów

Podgląd – kliknij w obrazek

– pobierz: Okladka.jpg