Zakład Pomocniczy

Zakład Pomocniczy – swoją działalnością wspiera realizację zadań poszczególnych Zakładów i zadań pomocniczych Przedsiębiorstwa, poprzez wykonywanie remontów, napraw bieżących sprzętu, itp.

 

Zakład Pomocniczy swoją działalnością wspomaga wykonanie zadań przez zakłady podstawowej działalności. To tutaj odbywają się remonty pojazdów specjalnych i innych będących na wyposażeniu Przedsiębiorstwa. Naprawa zniszczonych ławek, koszy i pojemników na śmieci jest taką samą codziennością jak chociażby naprawy pomp wtryskowych silników wysokoprężnych, którą to usługę wykonujemy również dla klientów zewnętrznych. Przyjmiemy i wykonamy z największą starannością roboty ślusarskie i spawalnicze. Wykonamy naprawy każdego samochodu ciężarowego czy dostawczego. Zakład Pomocniczy, to również diagnostyka pojazdów. Wykonujemy okresowe badania techniczne pojazdów o D.M.C. do 3,5t, motocykli i ciągników rolniczych. W stacji kontroli ustawimy też światła i wymienimy olej.

Dystrybuujemy również gazy techniczne LINDE. W tej ofercie znajdziecie Państwo m.in.: Tlen, Acetylen klasy A, Dwutlenek Węgla, Argon wysokiej czystości, mieszanką Argon + CO2, Azot oraz na specjalne zamówienie gazy Balonowe.